• +90 (312) 417 49 07
  • Bayındır 2 Sok. No: 49/12 Kızılay/Ankara

Sosyal Medya Hesaplarımız

Değerli üye ve dostlarımız,

Instagram, Facebook ve Youtube hesaplarımızdan sonra Vakfımızın Whatsapp hattını da açmış bulunuyoruz. Vakfımızın web sitesi ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden sizlerle paylaştığımız yazılı ve görsel duyurularımız bundan böyle  0507 535 49 07 numaralı Whatsapp hattımızın “DURUM” sekmesinde de yayınlanacaktır. Tüm üye ve dostlarımızın telefon numaraları bu hattımıza tanımlanmış bulunmaktadır. Bizi izleyebilmek için sizlerin de whatsapp numaramızı telefon rehberinize kaydetmeniz gerekmektedir. Böylece telefonlarınızdaki Whatsapp uygulamasının “DURUM” sekmesine girdiğinizde yayınladığımız tüm duyurularımızı görebileceksiniz.   
 
Hattımızı Vakfımızla ilgili gelişme, etkinlik ve duyuruların sizlere daha hızlı ulaşması amacıyla oluşturduk. Bu yolla elektronik posta, instagram, facebook gibi iletişim kanallarını kullanmayan üyelerimizin de Vakfımızla ilgili daha fazla bilgilenme olanağına kavuşacaklarını umuyoruz. 
 
Whatsapp hattımızın sizlerle karşılıklı bir yazışma kanalı olmayacağını özellikle belirtmek istiyoruz. Vakfımıza herhangi bir konuda talep, düşünce, öneri vb iletmek isteyen üye ve dostlarımızdan, bugüne kadar kullandıkları iletişim kanallarını kullanmaya devam etmelerini istiyoruz. (Ankara, İstanbul, İzmir, Eskişehir büro ve temsilcilerimizle doğrudan ilişki kurarak ya da elektronik posta adresimiz üzerinden yazarak.)
 
Hepinize esenlikler ve sağlıklı günler diliyoruz.
 
Vakfımızın sosyal medya hesapları aşağıdaki gibidir, üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.