• +90 (312) 417 49 07
  • Bayındır 2 Sok. No: 49/12 Kızılay/Ankara

Dostluk Köyü Ağaç Dikme Şenliğine Davetimizdir

Vakfımızın 22.yılında üye ve dostlarımızın katkısıyla gerçekleşecek olan, “Dostluk Köyü” projesini hayata geçiriyoruz.

Köyümüzün açılışını yapmak ve ilk fidanlarımızı dikmek için 7 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 12.00’da Eskişehir Tepebaşı İlçesi Hekimdağı Köyünde olacağız.

Gelin, doğanın uyandığı bu ilkbahar gününde Dostluk Köyü’nde kuracağımız yaşamın ilk adımı için Hekimdağı’nda buluşalım, bu buluşmayı bir Şenliğe dönüştürelim.

Şenliğe Gelecek Olan Üye ve Dostlarımızın Dikkatine:

*Şenliğimiz 7 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 12.00-18.30 saatleri arasında Eskişehir- Tepebaşı ilçesine bağlı Hekimdağı Köyü sınırları içindeki arazimizde gerçekleşecektir.

*Vakfımızın organizasyonu içerisinde Şenliğe katılmak isteyen üye ve dostlarımız bulundukları illerde en geç 14 Nisan 2022 tarihine kadar aşağıda isimleri ve iletişim bilgileri bulunan Vakıf Görevlisi arkadaşlarımızla iletişime geçerek, organizasyona katılım koşullarını öğrenebilir ve isimlerini yazdırabilirler.

*Vakıf olarak misafirlerimizin yeme, içme ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü önlemi alacağız.

*Katılımcıların kendileri için piknik hazırlığı yaparak yiyecek ve içeceklerini getirmeleri mümkündür. Ancak alkollü içecek getirilmemesini özellikle rica ediyoruz.

*Etkinliğin Mayıs ayında olmasını göz önüne alarak yağışlı, serin ya da sıcak hava durumu olasılığına karşı alternatif giysiler bulundurulmasını tavsiye ediyoruz. Ayrıca şapka, yağmurluk, hırka, güneş kremi gibi koruyucu eşyalar ve ağaç dikimi yapılacağı göz önüne alınarak bot, çizme gibi ayakkabılar bulundurulması unutulmamalıdır.